آخرین بروزرسانی مطلب : 14 مهر 95

در یاهو مسنجر حتما تا به حال با مشکلی شبیه عکس فوق مواجه شدین! و همونطور که میدونین خیلی رو اعصابه ، مشکل فوق بیشتر توسط  backdoor های نرم افزارهای دیگر ایجاد میشود که در تنظیمات اینترنت به صورت سرخود تغییراتی ایجاد میکنند ، حالا ما در این پست قصد داریم با چند کلیک این مشکل رو حل کنیم ، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید …


مرحله 0 (جدید)

توجه: یاهومسنجر نسخه جدیدی ارائه کرده است و خیلی مهم است که قبل از هر چیز با مراجعه به لینک زیر آخرین نسخه یاهومسنجر را از وبسایت یاهو دانلود کنید (توصیه اکید!)
https://messenger.yahoo.com/download

به احتمال 95درصد مشکل یاهومسنجر شما بعد از دانلود و نصب آخرین نسخه یاهومسنجر رفع خواهد شد .


در صورتی که با دانلود آخرین نسخه یاهومسنجر مشکل حل نشد مراحل رفع مشکل کانکت نشدن یاهو مسنجر رو طبق دستور العمل زیر انجام بدین:

مرحله اول:

به کنترل پانل مراجعه کنید بعد روی Internet Option کلیک کنید .
در پنجره باز شده آخرین تَب (زبانه)  یا همون advanced رو انتخاب کنید و در پایین همین پنجره روی کلید Reset کلیک کنید

در پنجره ای که باز میشه تیک عبارت  Delet personal setting رو بزارید و روی کلید Reset از همین پنجره کلیک کنید

و در پایان هم روی close کلیک کنید

توضیح تصویری رو هم میتونید در فیلم زیر ببیینید

بعد ازینکه مراحل بالا رو به ترتیب انجام دادین تنظیمات اینترنتتون ریست میشه و تغییراتی که نرم افزارها تو تنظیمات اینترنتتون ایجاد کردن برداشته میشه

مرحله دوم (مهمترین مرحله):

در پنجره login  (ورود) یاهومسنجر از منوی بالایی روی  منوی Messenger کلیک کنید

سپس از منوی باز شده روی گزینه Connection Preferences کلیک کنید

سپس در پنجره باز شده  گزینه دوم و سوم یعنی Connect Via a proxy server  و زیرگزینه ی HTTP proxy رو علامت دار کنید و در پایین همین پنجره در بخش Internet Connection گزینه  Broadband رو انتخاب کنید و در پایان هم  روی کلید ok کلیک کنید تا این تنظیمات ذخیره شود.

توضیح تصویری مراحل کار رو در عکسهای زیر ببینید:

 

مرحله سوم : آخرین مرحله (جدید)

1- به کنترل پانل مراجعه کنید بعد روی Internet Option کلیک کنید .
در پنجره باز شده روی تَبِ Content کلیک کنید و طبق تصویر زیر روی کلید Clear SSL State کلیک کنید و ok …

yahoo-fix-3

2- سپس دوباره در همان زبانه Content روی کلید Certificates کلیک کنید و مانند تصویر زیر در زبانه Trusted Root Certificates Authorities تمامی مجوز ها را انتخاب و روی کلید Remove کلیک کنید و در پنجره بعدی Yes بزنید تا مجوزهای اضافی یا احتمالا مشکل ساز ssl از روی سیستم شما پاک شوند.

yahoo-fix-5

3- در مرحله بعد و به عنوان آخرین راهکار در همان پنجره Internet Options به تب Connections بروید و روی کلید LAN Setting کلیک کنید و تمامی تیکهای موجود در پنجره باز شده رو بردارید و سپس OK بزنید.

yahoo-fix-4

پایان

حالا دیگه مشکل مسنجرتون حل شده و میتونین وارد بشین …

کاربر عزیز آنچه در این آموزش قرار داده شده نتیجه جستجوها و تستهای زیادیست که انجام دادیم تا عملی ترین آموزش رفع مشکل کانکت نشدن یاهومسنجر رو برای شما قرار بدیم پس لطفا اگر این مطلب برای شما مفید بود لینک این آموزش را منتشر کنید تا کاربران دیگری که این مشکل را دارند ازین آموزش استفاده کنند و با این کار ما را در ارائه آموزشهای کاربردی دیگر دلگرم نمایید.

 

در پایان اگر باز هم مشکل مسنجر شما رفع نشد فقط کافیست درخواست ریموتینگ بدید تا بصورت آنلاین و فقط در چند دقیقه مشکل رو برطرف کنیم.

جهت درخواست تماس بگیرید