خرید قالب این سایت

سلام کاربر عزیز ، در این مقاله میخواهیم با نیت خیر! آموزش ورود به یوتیوب و دانلود ویدئو از یوتیوب رو به شما آموزش بدیم

اول اینکه هدف ما ازین آموزش چیه:

یوتیوب بزرگترین سرویس اشتراک ویدئوی دنیاست ، گرچه مانند همه چیز این دنیا خوب و بد در کنار هم هستند و این ماهستیم که باید استفاده درست از هرچیزی داشته باشیم. یوتیوب فقط یک سایت نمایش ویدئوی سرگرمی نیست بلکه در یوتیوب میتوانید انواع آموزشهای بینظیر از تکنولوژی و الکترونیک گرفته تا کشاورزی و صنعت و آشپزی و هرچیزی که به ذهنتون برسه رو پیدا کنید و استفاده ببرید. بنابراین چون شخصا از یوتیوب هم در زمینه دانشگاهی و هم تخصصی استفاده زیادی بردم لازم دونستم که این آموزش رو به شما عزیزان هم ارائه بدم.

مرحله اول: ورود به یوتیوب

برای ورود به یوتیوب اگر مشکل دارید میتوانید از آموزش زیر استفاده کنید.

آموزش ورود به یوتیوب ، کلیک کنید

مرحله دوم:  دانلود از یوتیوب توسط یکی از روشهای زیر

1- افزونه YouTube Video Downloader برای مرورگر Opera : (پیشنهاد میشود)

این افزونه که بر روی مرورگر opera نصب میشود یک آیکن دانلود به صفحه ویدئوی یوتیوب اضافه میکند تا براحتی بتوانید آن فایل ویدئوی یوتیوب را دانلود نمایید.

پیشنهاد ماهم استفاده از مرورگر opera(دارای ویپیئِن سرخود) بعلاوه همین افزونه بر روی آن هست تا براحتی هم وارد یوتیوب شوید و هم بتوانید ویدئوها را دانلود کنید.

2- وبسایت SaveFrom.Net :

در این وبسایت میتوانید لینک ویدئوی یوتیوب موردنظر را در کادر مربوطه قرار دهید و فایل قابل دانلود تحویل بگیرید.

3- افزونه SaveFromNet هم در وبسایت فوق قابل دانلود هست و پس از نصب آن اگر با این مرورگرها در یوتیوب فیلمی را بازکنید در پایین قسمت مشاهده فیلم و درکنار لینکهای اشتراک گذاری یک گزینه جدید به نام download اضافه خواهد شد که توسط آن میتوانید آن فیلم را در کیفیتهای مختلف دانلود کنید.

4- نرم افزار Free YouTube Downloader

این یک نرم افزار تحت ویندوز است که آدرس ویدئوی یوتیوب را گرفته و ویدئوی قابل دانلود به شما میدهد.

5- نرم افزار ummydownloader

این نرم افزار هم همانند نرم افزار قبلی لینک صفحه ویدئو را گرفته و فایل قابل دانلود ارائه میدهد.
لازم به ذکر است که استفاده ازین نرم افزارها ملزم به داشتن یک ویپیئن است و بدون آن به یوتیوب متصل نمیشود و فایل دانلود قابل دریافت نیست.

6- افزودن عبارت pwn به آدرس فیلم و دانلود از سرورهای مخصوص

در نوار آدرس مرورگرتون و دقیقا قبل از عبارت youtube  تایپ کنید pwn و اینتر بزنید و در صفحه باز شده در قسمت Download this video یک گزینه رو از بین گزینه ها کلیک کنید

هر گزینه یک سایت دانلودر یوتیوب هست برای اون فایل شما و بعد هم در سایت دانلودری که انتخاب کردید ویدئوتون رو دانلود کنید.


چکیده مطلب:

بصورت خلاصه و به عنوان بهترین گزینه میتوانید مرورگر Opera را نصب کرده ، قابلیت ویپیئن آن را فعال کنید ، افزونه YouTube Video Downloader را بر روی آن نصب کرده و براحتی فیلمهای یوتیوب را در همان صفحه ویدئو دانلود نمایید.

امیدوارم بتوانید از این منبع عظیم اطلاعات و آموزشهای ویدئویی استفاده لازم و کافی را ببرید.
موفق و سربلند باشید.

[ yawar ]

یاور نام مستعار یک برنامه نویس و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار است که از سال 1391 در زمینه طراحی انواع وبسایت و سامانه های تحت وب فعالیت دارد.
یاور در طی حدود ده سال فعالیتش اکنون ، موسس گروه آرپاتک و علاوه بر فعالیت تجاری در زمینه طراحی وب، یک تکنسین سخت افزار ، یک طراح رابط کاربری و یک کارشناس تولید محتواست.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه