خرید قالب این سایت
یادگیری آسانِ وب و رایانه

درباره یاور:

یاور یعنی چه: یاور در لغت به معنی یاری رسان .
وبسایت یاور : مخفف یادگیری [آسان] وب و رایانه

با تمرکز بر موضوع سایت، ما سعی میکنیم در همه زمینه های مرتبط با رایانه (بخصوص وب) ، همراه و یاور شما باشیم و از همین رو این سایت و چندین سایت دیگر ما سعی در پوشش دادن نیازهای حرفه ای و عمومی کاربران عزیز پارسی زبان را خواهند داشت.

و اینک وبسایت یاور با بیش از ۵ سال تجربه ارائه خدمات گسترده سعی در پوشش هرچه بیشتر نیازهای تخصصی کاربران و بازدیدکنندگان خود را دارد ،

لازم به ذکر است وبسایت یاور مجهز به سیستم تحلیل رفتار کاربران بر روی این وبسایت میباشد و ما بصورت مداوم اطلاعات دریافتی ازین سیستم که شامل مدت زمان بارگذاری هر صفحه ، جستجوهای هر کاربر ، مدت زمان ماندن کاربر در هر صفحه و چندین آیتم آماری مهم دیگر را بررسی میکنیم تا خدماتمان را بهبود ببخشیم و دقیقا آنچه را که شما نیاز دارید ارائه دهیم.

تاریخ راه اندازی وبسایت : مرداد ماه ۱۳۹۱


معرفی مدیریت:

نام : حمید زارع

وضعیت تحصیلات : مدرک کارشناسی (لیسانس) مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر

و متولد دی ماه سال ۱۳۷۱ هجری شمسی .

تخصص حرفه ای : طراحی وبسایت و شبکه

رزومه تحصیلی و کاری : دانلود فایل رزومه


مرامنامه سایت:

تمامی مطالب این سایت جنبه آموزشی و کاربردی دارند و قبلا توسط ما بررسی و نیازسنجی شده اند و هیچ زمان دیدگاه ما به شما بازدیدکننده عزیز فقط جذب بازدید نبوده و نخواهد بود ، ما برای شما احترام قائلیم پس سعی ما بر این خواهد بود تا بهترین مطالب که کاربردی باشند را در اختیارتان قرار دهیم تا وقت شما را هدر نداده باشیم .


وبسایت یاور بر روی سرورهای قدرتمند مستقر در دیتاسنتر برج میلاد تهران قرار دارد و از سرعت و امنیت بالای سرور برخوردار است , همچنین بصورت اتوماتیک توسط سیستمهای نرم افزاری امنیتی کنترل میشود .


سایتهای دیگر ما :

سامانه ریموتینگ: Remoting.ir مرکز ارائه خدمات ما در بخش مدیریت وبسایت ، شبکه و تعمیر آنلاین کامپیوتر/لپتاپ میباشد .

شرکت آرپاتِک : RpaTech.ir  شرکت فنی مهندسی “رایان پردازش آریا” با نام تجاری ” آرپاتِک ” متخصص و فعال در زمینه شبکه ، طراحی وبسایت و برنامه نویسی

دسته بندی

انتخاب آسان است وقتی مسیرها مشخص باشد