خرید قالب این سایت

آموزش امروز ما در رابطه با ادامه دانلودهای نیمه تمام IDM در یک کامپیوتر دیگر هست.

شاید شما هم ازون آدمایی باشین که لیست دانلودتون مث صف نونوایی دهه 70 همیشه پره ! و میخواین بدونین آیا میشه یه دانلود یا یه لیست دانلود ناتمام رو از یه سیستم ورداریم و بقیشو ببریم تو یه سیستم دیگه دانلود کنیم!؟؟

برای اینکار شما باید فایل هایی که میخواهید دانلود شود را به لیست صف (queue) اضافه کنید.

ادامه دانلودهای نیمه تمام IDM در یک کامپیوتر دیگر

بعد از این کار به سربرگ Task رفته و گزینه Export را انتخاب کنید.

ادامه دانلودهای نیمه تمام IDM در یک کامپیوتر دیگر

در منوی Export دو گزینه وجود دارد گزینه اول برای ساختن لیستی از فایل های در صف و گزینه دوم برای ساخت فایل متنی از لینک های دانلود میباشد.

بعد از کلیک برروی گزینه اول میتوانید آن را در هر مکانی بخواهید ذخیره کنید.

حالا میخواهیم لیست فایلی را که از آن بکآپ گرفتیم را در یک کامپیوتر دیگر بیاوریم برای اینکار شما باید IDM خود را باز کرده و برروی سربرگ Import رفته و گزینه from IDM export file را انتخاب کنید و هر فایلی را که میخواهید به لیست دانلودتان اضافه شود را انتخاب کنید.

IDM-Import

حالا شما یاد گرفتید چگونه تمامی لیست دانلود خود را در کامپیوتر دیگر ادامه دانلود دهید و دیگر نگران از دست رفتن آنها نخواهید بود.

امیدوارم این آموزش مفید بوده باشد.

موفق باشید.

[ yawar ]

یاور نام مستعار یک برنامه نویس و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار است که از سال 1391 در زمینه طراحی انواع وبسایت و سامانه های تحت وب فعالیت دارد.
یاور در طی حدود ده سال فعالیتش اکنون ، موسس گروه آرپاتک و علاوه بر فعالیت تجاری در زمینه طراحی وب، یک تکنسین سخت افزار ، یک طراح رابط کاربری و یک کارشناس تولید محتواست.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 دیدگاه