خرید قالب این سایت

براساس گزارشها بسیاری از کاربران پس از تغییر و ست شدن دی ان اس های دامنه به سرویس های خود دسترسی ندارند و یا وبسایت های آنان همچنان از سرور قبل بارگذاری می شود، دلیل لود شدن سایت ها از سرور قبل در بسیاری مواقع به دلیل کش مرورگر می باشد.  تنها راه حل این مشکل حذف کش مرورگر می باشد و در ادامه نحوه ی ریست کردن حافظه ی کش در مرورگر های مختلف توضیح داده شده است.

آموزش ریست حافظه کش مرورگر ها

آموزش حذف کش در موزیلا فایرفاکس:

برای حذف کش در این مرورگر به Options رفته و وارد تب Advanced شوید. در اینجا وارد تب Network شوید. حال در قسمت Cached Web Content بر روی Clear Now کلیک کنید تا کش مرورگرتان حذف شود.

آموزش حذف کش در گوگل کروم:

برای حذف کش در این مرورگر به Settings رفته و وارد بخش History شوید. در اینجا بر روی Clear browsing data کلیک و فقط گزینه Empty the cache را تیک بزنید. قسمت Obliterate the following items from را هم بهتر است بر روی the last 4 weeks تنظیم کنید. حالا می توانید برای حذف کش بر روی Clear browsing data کلیک کنید.

آموزش حذف کش در اپرا:

برای حذف کش در این مرورگر به Settings و سپس به Delete Private Data رفته و در پنجره باز شده فقط گزینه Delete entire cache را انتخاب کنید. سپس بر روی Delete کلیک کنید تا کش مرورگرتان حذف شود.

[ yawar ]

یاور نام مستعار یک برنامه نویس و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار است که از سال 1391 در زمینه طراحی انواع وبسایت و سامانه های تحت وب فعالیت دارد.
یاور در طی حدود ده سال فعالیتش اکنون ، موسس گروه آرپاتک و علاوه بر فعالیت تجاری در زمینه طراحی وب، یک تکنسین سخت افزار ، یک طراح رابط کاربری و یک کارشناس تولید محتواست.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *