یادگیری آسانِ وب و رایانه

معمولا در سایتهای آموزشی که چندین نویسنده دارند در پایین نوشته ها یک جعبه اختصاصی درباره نویسنده قرار میگیرد که بیوگرافی نویسنده آن مطلب در آن قرار میگیرد.

این اطلاعات از وردپرس و بخش شناسنامه کاربر استخراج شده و نمایش داده میشود . پس اگر کاربری بخش شناسنامه و زندگی نامه خود در پنل کاربری وردپرس خود را تکمیل کند اطلاعاتش در پایین نوشته های خودش نمایش داده میشود.

سورس جعبه درباره نویسنده برای قالب وردپرس

اگر شما هم میخواهید برای سایت خود جعبه درباره نویسنده مانند تصویر بالا داشته باشید میتوانید از “کد جعبه درباره نویسنده برای قالب وردپرس” زیر استفاده کنید.

A: کدهای PHP که باید در فایل functions.php قالب قرار بگیرد

نکته : دقت کنید کدهای فانکشن بسیار حساس هستند ، پس ترجیحا کد فوق را در پایان کدهای فانکشن و قبل از بسته شدن php قرار دهید .

B: کدهای CSS که باید در فایل Style.css قالب قرار بگیرد

C: کد فراخوانی جعبه درباره نویسنده که باید در فایل Single.php قالب قرار بگیرد .

کد فراخوانی را بایستی بعد از فراخوانی های محتوا در single قرار دهید تا قبل از متن نوشته (the_content) یا بعد از نظرات نمایش داده نشود.

براحتی قرار دادن کدهای فوق در قالب وردپرسی ، حالا شما یک جعبه درباره نویسنده در پایین هر نوشته وبسایت خود خواهید داشت.

البته همانطور که گفتیم برای نمایش اطلاعات نویسنده، کاربر باید اطلاعات خود را در بخش شناسنامه کاربری در پنل وردپرس تکمیل کرده باشد .

سورس جعبه درباره نویسنده برای قالب وردپرساگر سوالی بود حتما بپرسید ، ما آنلاین هستیم .

[ yawar ]

مهندس حمید زارع، فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه بیرجند از سال 1391 با نشان مجازی یاور در زمینه طراحی وبسایت و شبکه فعالیت تجاری دارد.
یاور در زمینه های ناهماهنگ دیگر مانند نویسندگی متون ادبی ، خلق داستانهای کوتاه و طراحی مدارات و دستگاه های الکترونیکی نیز نمونه کار دارد :/ .

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *