خرید قالب این سایت

در این نوشتار با آموزشی تلگرامی در خدمت شما هستیم ; مخفی‌کردن کانال‌ها و گروه‌ها در تلگرام دسکتاپ : کسانی که در گروه‌ها و کانال‌های زیادی عضو هستند، لیست گفتگوی شلوغی دارند و این موضوع باعث می‌شوندچت‌های مهم خود را گم کنند که ما پیشنهاد میکنیم در این مواقع قابلیت WorkModeتلگرام را فعال کنید.

WorkMode تلگرام : مخفی‌کردن کانال‌ها و گروه‌ها در تلگرام

در واقع با استفاده از امکان WorkMode شما می توانید به سادگی، آن دسته از کانال ها و چت هایی را که آن ها را MUTE کرده اید از دید خود پنهان کنید. البته بعد از پنهان کردن هم امکان نمایش مجدد آن وجود دارد.

برای فعال کردن این قابلیت مراحل زیر را طی کنید:

۱-در قسمت تنظیمات یا Settings بروید و در آن جا بدون اینکه، روی چیزی کلیک کنید عبارت WorkMode را تایپ کنید( برای تایپ این واژه دنبال کادر خاصی نگردید فقط مطمعا شوید کیبرد لپ تاپ تان، انگلیسی است سپس این واژه را تایپ کنید )

۲- بعد از انجام این کار پنجره‌ای ظاهر خواهد شد که از شما می‌پرسد آیا مایل به فعال کردن WorkMode هستید یا خیر که باید با انتخاب گزینه‌ی Ok آن را فعال کنید

۳- پس از فعال کردن این قابلیت، گزینه‌ای Hide Muted Chats به بالای لیست گفتگو شما اضافه خواهد شد. با انتخاب گزینه Hide Muted Chats کلیه کانال‌ها و گروه‌های بی‌صدا را می‌توانید از لیست گفتگوی خود حذف کنید.

۴-اگر بخواهید دوباره کانال های بیصدا یا mute شده را مشاهده کنید تنها کافی است روی گزینه‌ی Show All Chats کلیک کنید.

 

[ yawar ]

مهندس حمید زارع، فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه بیرجند بوده و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار است و از سال 1391 با نشان مجازی یاور در زمینه طراحی وبسایت و شبکه فعالیت تجاری دارد.
یاور موسس آرپاتک و یک برنامه نویس ، یک تکنسین سخت افزار ، یک طراح رابط کاربری و یک نویسنده است !

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *