خرید قالب این سایت

اگر شماهم یک سایت فروشگاه بر پایه ووکامرس دارید حتما با مشکل کندی سرعت مواجه شده اید که گاهی این کندی سرعت بسیار زیاد و خسته کننده میشود.

برای اینکه مطمئن شوید مشکل از ووکامرس است یکبار پلاگین ووکامرس خود را غیرفعال کنید و نتیجه را بررسی کنید اگر کندی سایت رفع یا بهتر شد قطعا بخاطر ووکامرس است و پیشنهاد میکنم در ادامه آموزش با ما همراه باشید.

علت کند شدن سایت دارای فروشگاه woocommerce چیست ؟

دلیل کند شدن اغلب سایت های ووکامرسی بخاطر tracking یا ردگیری نحوه کار این سایتها توسط مرکز ووکامرس یا همان سایت اصلی woocommerce میباشد تا بر اساس این گزارشات رهگیری، توسعه دهندگان ووکامرس بتوانند آپدیتهای جدید ارائه دهند ، اما در ایران به دلیل مشکلات تحریم یا سرعت کم شبکه داخلی گاها زمان پینگ و دسترسی بین سرور ووکامرس و سایت شما اینقدر بالا میرود که باعث کندی سایت ووکامرسی شما میشود.


راه حل رفع مشکل کند شدن سایت دارای فروشگاه woocommerce :

کافیست مطابق تصویر زیر در پنل پیکربندی ووکامرس به بخش تنظیمات پیشرفته بروید و تیک گزینه های رهگیری و پیشنهادات را بردارید.

رفع مشکل کند شدن سایت دارای فروشگاه woocommerce

پس از ذخیره تغییرات فوق مشکل کند شدن سایت دارای فروشگاه woocommerce شما برطرف خواهد شد .


توصیه :

همچنین اگر افزونه دیگری هم دارید که در تنظیماتش گزینه ای برای رهگیری و پیشنهادات داشت توصیه میکنیم آن را غیرفعال کنید تا سرعت سایت شما را نگیرد.

 

موفق باشید.
گروه پشتیبانی آرپاتک
[ yawar ]

یاور نام مستعار یک برنامه نویس و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار است که از سال 1391 در زمینه طراحی انواع وبسایت و سامانه های تحت وب فعالیت دارد.
یاور در طی حدود ده سال فعالیتش اکنون ، موسس گروه آرپاتک و علاوه بر فعالیت تجاری در زمینه طراحی وب، یک تکنسین سخت افزار ، یک طراح رابط کاربری و یک کارشناس تولید محتواست.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *