shaghayegh-search

سلام دوستان ; شاید شما هم گاهی در جستجوی تصاویر گوگل با چیزی مانند تصویر فوق مواجه شده باشید.

دلیل این مشکل بیشتر مربوط به اینترنت کلی کشور هست چون در ایران پروتکل Https به خوبی پشتیبانی نشده و گاها بلاک نیز میشودو خب از طرفی اکثر سایتهای معتبر به جای پروتکل HTTP از HTTPS استفاده میکنند چون امن تر است.

گوگل نیز در تمامی سایتهای خود ازین پروتکل استفاده میکند و از همین روست که در برخی موارد وقتی در بخش تصاویر گوگل جستجو میکنید تنها چند تصویر اول به درستی بارگذاری میشوند و دیگر تصاویر یا اصلا بارگذاری نشده و یا از هر چند ردیف یکی .

حالا برای رفع مشکل باز نشدن تصاویر گوگل دو راه زیر رو به شما پیشنهاد میکنم:

1- IP خودتون رو عوض کنید ، حالا با نرم افزار تغییر آی پی یا ویـ پیـ اِن و این چیزا … ! [خرید]

2- ping کردن گوگل و استفاده از آی پی گوگل به جای آدرس آن و سپس جستجو  … (توضیحات در ادامه)

توضیح روش دوم:

ابتدا کلید های ترکیبی CTRL+R را بزنید تا وارد برنامه RUN ویندوز شوید

بعد در RUN عبارت CMD را تایپ کرده و اینتر بزنید تا وارد محیط خط فرمان ویندوز شوید .

سپس در اینجا عبارت ping google.com را تایپ کرده و اینتر بزنید.

حال سیستم پس از چند ثانیه IP گوگل را به شما خواهد داد . (که برای همه یکسان نیست مثلا ممکن است این باشد : 74.125.198.138)

خب حالا برای دسترسی به گوگل میتوانید به جای استفاده از google.com آی پی بدست آورده را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ کنید و اینتر بزنید سپس خواهید دید که سایت گوگل برای شما باز میشود و حالا اگر تصویری را در بخش تصاویر گوگل بخواهید جستجو کنید خواهید دید که همه تصاویر به راحتی و به سرعت بارگذاری یا همان Load میشوند.

پانوشت:

برای اینکه بعدها هی مجبور نباشید هربار ping کنید و آی پی رو تو مرورگر تایپ کنید همون دفعه اول وقتی با این آی پی وارد گوگل شدید در مرورگرتون کلیدهای ترکیبی CTRL+D رو بگیرید و این گوگل رو در favorits یا bookmarks مرورگرتون ذخیره کنید و بعدها در فاوریت یا بوک مارک روی اون کلیک میکرده باشید تا گوگل باز بشه.

همین دیگه . مواظب خودتونم باشید ; )